Акція “Німці, карайте Путіна, а не Україну!”

362 Views

У Києві активісти закликають канцлера Німеччини не намагатися схилити Україну до капітуляції та вимагають у німецького канцлера Олафа Шольца запровадити санкції проти агентів впливу Путіна в Німеччині.

Окрім введення санкцій активісти вимагають не допустити запуску Північного потоку 2, відкинути будь-які думки про примус України до виконання Мінських домовленостей та не вести з Росією жодних перемовин, доки не буде звільнено громадян України, незаконно утримуваних у російських катівнях.

Організатори наголошують, що низка пов’язаних з Росією осіб все ще мають власність або мають певний вплив у Німеччині. Зокрема з президентом РФ Путіним пов’язують таких колишніх посадовців, як канцлер Герхард Шрьодер, голова федеральної канцелярії Маріон Шеллер, директор Deutsche Bahn Гартмуд Медорн, колишній оперативник “Штазі” Матіас Варніг тощо.

Людина з оточення Путіна – Володимир Якунін – активно займається в Німеччині просуванням російської пропаганди. Він має в Берліні філію свого фонду “Діалог цивілізацій”, який є рупором Кремля у ФРН. А російські олігархи Олег Дерипаска, Алішер Усманов, Роман Абрамович, та й сам президент РФ Володимир Путін, у Німеччині володіють майном.

Активісти запевнили, що Україна ніколи не відмовиться від своєї Європейської та Євроатлантичної інтеграції та висловили сподівання, що нинішня акція буде почута Олафом Шольцем. Мітингувальники також звернулися до Володимира Зеленського. Закликали його бути рішучим та продовжувати співпрацювати із Європою та Америкою.

“Ми закликаємо німецьку владу: #PunishPutin. Для цього Берлін має запровадити санкції проти “гаманців” Путіна та його агентів впливу і зупинити Північний потік-2. Ми повинні заявити про це чітко і голосно”.

Організатори цієї акції протесту – Мережа захисту національних інтересів “АНТС” та Рух опору капітуляції. 

фото – REUTERS/Antonio Bronic

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.