Президент підтримав петицію

344 Views

Ініційована Мережею захисту національних інтересів “АНТС” петиція про перенесення офісів Facebook, Google, YouTube в Україну підтримана Президентом України.

У час, коли Російська Федерація використовує будь-які засоби для дестабілізації в Україні, соцмережі, зокрема, вважаємо за необхідність, щоби офіси відомих соцмереж модерувалися не з Росії, а в Україні. Адже їх модерація з території РФ завдає непоправної шкоди національним інтересам України, нав’язує свої наративи та поширює фейки на території нашої держави!

Ми отримали офіційну відповідь з офісу Президента: “Враховуючи важливість порушеної в петиції проблематики для суспільного життя та національної безпеки держави, значну увагу громадськості до неї, а також, зважаючи, що врегулювання цього питання законодавством України покладено на Кабінет Міністра України, я звернувся до Прем’єр-Міністра України Д. Шмигаля з пропозицією активізувати роботу, спрямовану на відкриття на території України представництв компаній Google (YouTube) та Meta Platforms (Facebook, Instagram), і невідкладно поновити висловлені вказаним міжнародним компаніям звернення та запрошення.”

Очікуємо дій від офісів вказаних вище компаній! З повним текстом петиції та відповіддю на неї Президента України можна ознайомитися за цим посиланням.

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.