Час України настав! | Герої ХаризмаUA про Україну

315 Views

День за днем Україна роками відстоює своє право на незалежність. Досі наші хлопці і дівчата віддають свої життя за безпечне і вільне майбутнє нащадків у соборній державі.

І поки держава-агресор сипле хворими погрозами, нам слід єднатися і нагадувати один одному, що те, що поставало століттями – століттями стоятиме. За нашими плечима велична історія, могутній якір традицій, невмируща солов’їна мова і мільйони українців, які боролись за волю.

Україна – незнищенна нація, яка поставала з попелу і пережила не одну імперію. Це наша земля, жоден клаптик якої не може бути вкраденим. Це перспективна держава, яка здатна гнучно і швидко наростити темпи свого розвитку і стати #mustvisit серед туристів світу. Відео з цитатами #харизматичних🇺🇦 для оптимізму та укріплення віри в перемогу України. У єдності наша сила!

Підписуйтесь на наш канал, підтримайте 🇺🇦 україномовний YouTube ‼А також підтримайте нас гривнею на https://www.patreon.com/charismaUA

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.