Українська Мережа – разом до перемоги!

291 Views

Мережа захисту національних інтересів “АНТС” об’єднала однодумців з Києва та регіонів на стратегічній сесії Українська Мережа – разом до перемоги!, щоб зрозуміти, як спільно рухатися вперед у відстоюванні інтересів громад та України загалом.

Протягом двох днів спілкування обговорили виклики та загрози для України й напрацювали основи бачення, стратегії та плану дій для ефективного подолання цих загроз. У стратегуванні взяли участь експерти та активісти, громадські діячі та місцеві депутати – всі ті люди, які своїми діями вже активно впроваджують позитивні зміни у своїй громаді та державі.

Хочемо подякувати усім, хто зміг долучитися та внести частинку свого бачення у розвиток країни. Ми ще раз переконалися, що у нас є спільнота, яка готова на все заради майбутнього нашої держави. Сьогодні ми вже готуємо наступні кроки для формування потужної мережі громадян. Разом переможемо!

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.