Звертаємося до шанованої світової спільноти зі словами вдячності за підтримку України

253 Views

#хвиля_вдячності Ми, українці, звертаємося до шанованої світової спільноти зі словами вдячності за підтримку України у часи, коли ворог перебуває на порозі, і в будь-який момент готовий ЗНОВУ зайти, щоби вбивати.

Ми далеко не ті, що були у 2014, коли нас можна було брати “голими руками”. За 8 років російської збройної агресії наша армія зміцніла, захищає та буде захищати Україну. Та не тільки армія, а й ми, українська нація зміцніли морально та духовно. Ми готові відстоювати своє і зробимо усе, щоби ворог залишався там “за поребриком”.

У ці непрості часи особливо цінною є ваша підтримка, шанована світова спільното. Ви демонструєте єдність проти загроз, які нависли над Україною. Ви допомагаєте нам зброєю, фінансово, словами підтримки. Дякуємо за те, що й надалі будете робити для підтримки України та зупинки авторитаризму, агресії Кремля…
Ця хвиля вдячності для вас!

Ті ж, хто досі сумнівається, що путінська росія є країною-терористом, утримується від заяв, щоби в майбутньому продовжувати користуватися газом чи іншими “російськими благами”, хочемо побажати, щоби ваші країни ніколи не опинялися на межі війни.

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.