Вперше у Миколаєві відбудеться ідеатон, який збере учасників з усієї України

238 Views

Тривалий час Мережа захисту національних інтересів “АНТС” збирала ідеї від найактивніших українців, які переймаються проблемами своєї громади, і мають круті інноваційні рішення для покращення життя в цих громадах. Найбільш значимі проєкти обиратиме експертна комісія на ідеатоні у Миколаєві, щоби втілити їх в життя і профінансувати.

26 січня об 11:00 в центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького 21 учасник з різних міст і селищ України приїде до Миколаєва і разом з менторами всі вони доопрацюють власні ідеї для вирішення реальних проблем у своїх громадах, а також запрезентують їх перед відбіркової комісією.

Ми розглянули 105 поданих заявок від учасників з усієї України в рамках всеукраїнського проєкту HALLI  – інкубатору для виявлення, підтримки та впровадження інновацій на місцевому рівні, щоб разом з активними змінотворцями «дошліфувати» найцікавіші задуми від ідеї до проєкту. Найкращі отримають 5000 $ на реалізацію найцікавішої ідеї.”, – розповіла менеджерка та менторка проєкту HALLI – Марія Голуб.

Українців у світі знають завдяки винаходам, стартап-проєктам, зокрема, в Кремнієвій долині. Ми переконані, що серед нас є носії класних ідей як вирішити локальні проблеми: чи то питання довкілля, енергетики чи покращення добробуту людей. Ми віримо в країну сильних громад і крутих інноваторів!”  – зазначила  голова правління ГО “Мережа захисту національних інтересів “АНТС” та ідейна натхненниця проєкту HALLI – Ганна Гопко.

Перший ідеатон відбувся у Львові, другий – в Полтаві. Ідеатон в Миколаєві – завершальний. З 21 учасника відбіркова комісія обере 5 найсильніших проєктів, які змагатимуться за фінансування в березні цього року в столиці України.

Ідеатон проводитиметься у форматі воркшопів з попередньо відібраними командами із менторами та експертами у заданій темі та суміжних сферах знань для вдосконалення і перевірки запропонованих ідей та спроможності команд до впровадження проєкту. 

Ментори, які навчатимуть учасників на ідеатоні в Миколаєві:

Тарас Бик – директор з питань зв’язків із владою Wooden Horse Strategis.

Жанна Соловйова – виконавча директорка громадської організації «Сучасний формат».

Олександра Горчинська – координаторка розвитку CDTO в громадах, директорат регіональної цифрової трансформації Міністерства цифрової  трансформації України.

Володимир Шнайдер – IT компанія ELEKS.

Учасники відбіркової комісії: 

Василь Задворний – Генеральний директор Державного підприємства “Прозорро”, яке адмініструє та розвиває електронну систему публічних закупівель. Має 10-річний досвід роботи в IT-індустрії.

Нік Білогорський – експерт з кібербезпеки, інвестор та громадський діяч, директор з безпеки Google та засновник громадської організації Nova Ukraine.

Антон Мартинов – засновник проєкту Audiobooks.ua, засновник платформи «Лабораторія» та Librarius.

Алекса Чопівська – директорка програм зі світової економіки в Інституті Аспена.

Мар’яна Каганяк – експертка у сфері міжнародних економічних відносин, керівниця Офісу з просування експорту у 2015-2018 роках при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, співзасновниця програми SheExports.

Дмитро Карабчук – кандидат сільськогосподарських наук, виконавчий директор ГО природоохоронного спрямування “Лісові ініціативи і суспільство”.

Ганна Гопко – народна депутатка України та Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах у 2014-2019, Голова правління Мережі захисту національних інтересів “АНТС.

Запрошені гості заходу:

Лазарєв Дмитро Анатолійович – заступник міського голови Миколаєва.

Корольов Олександр Володимирович – директор департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської ОДА.

Початок заходу об 11:00

Адреса – м. Миколаїв, Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького, вул. Потьомкінська,143а

Контактна особа – 0977177817, Зоряна Паламарчук 

ЗАПРОШУЄМО ЖУРНАЛІСТІВ на нашу подію у  бібліотеку ім. М.Л. Кропивницького або до спільного перегляду трансляції заходу на сторінці.

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.