Вперше у Полтаві відбудеться ідеатон, який збере учасників з усієї України

414 Views

Тривалий час Мережа захисту національних інтересів “АНТС” збирала ідеї від найактивніших українців, які переймаються проблемами своєї громади, і мають круті інноваційні рішення для покращення життя в цих громадах. Найбільш значимі проєкти обиратиме експертна комісія на ідеатоні у Полтаві, щоби втілити їх в життя і профінансувати.

21 січня о 10:30 в центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес 16 учасників з різних міст і селищ України приїдуть до Полтави і разом з менторами доопрацюють власні ідеї для вирішення реальних проблем у своїх громадах, а також запрезентують їх перед відбіркової комісією.

Ми розглянули 105 поданих заявок від учасників з усієї України в рамках всеукраїнського проєкту HALLI  – інкубатору для виявлення, підтримки та впровадження інновацій на місцевому рівні, щоб разом з активними змінотворцями «дошліфувати» найцікавіші задуми від ідеї до проєкту. Найкращі отримають 5000 $ на реалізацію найцікавішої ідеї.”, – розповіла менеджерка та менторка проєкту HALLI – Марія Голуб.

При розробці проєкту HALLI ми очікували, що процес реформи децентралізації сформує потенціал до розвитку та інновацій місцевих лідерів у сотнях громад в різних куточках України. Ми хотіли знайти цих лідерів з яскравими інноваційними ідеями та дати їм поштовх до розвитку, втілення проєктів. І ми не розчарувались! Десятки інноваторів та лідерів громад презентували блискучі ідеї, різні шляхи вирішення проблем громадян, інноваційні рішення. Для них участь в таких заходах – це вже перемога. Адже серед поважних членів відбіркової комісії, серед менторів та учасників, вони знайдуть однодумців та майбутніх партнерів. А завдяки HALLI – популяризують та масштабують свої проекти.”, – зазначив учасник відбіркової комісії, член ГО “Мережа захисту національних інтересів “АНТС” – Остап Єднак.

Ідеатон проводитиметься у форматі воркшопів з попередньо відібраними командами із менторами та експертами у заданій темі та суміжних сферах знань для вдосконалення і перевірки запропонованих ідей та спроможності команд до впровадження проєкту. 

Ментори, які навчатимуть учасників на ідеатоні в Полтаві:

Олександра Горчинська – координаторка розвитку CDTO в громадах, директорат регіональної цифрової трансформації Міністерства цифрової  трансформації України.

Тарас Бик – директор з питань зв’язків із владою Wooden Horse Strategis.

Жанна Соловйова – виконавча директорка громадської організації «Сучасний формат».

Володимир Шнайдер – IT компанія ELEKS.

Учасники відбіркової комісії: 

Василь Задворний – Генеральний директор Державного підприємства “Прозорро”, яке адмініструє та розвиває електронну систему публічних закупівель. Має 10-річний досвід роботи в IT-індустрії.

Нік Білогорський – експерт з кібербезпеки, інвестор та громадський діяч, директор з безпеки Google та засновник громадської організації Nova Ukraine.

Антон Мартинов – засновник проєкту Audiobooks.ua, засновник платформи «Лабораторія» та Librarius.

Алекса Чопівська – директорка програм зі світової економіки в Інституті Аспена.

Мар’яна Каганяк – експертка у сфері міжнародних економічних відносин, керівниця Офісу з просування експорту у 2015-2018 роках при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, співзасновниця програми SheExports.

Дмитро Карабчук – кандидат сільськогосподарських наук, виконавчий директор ГО природоохоронного спрямування “Лісові ініціативи і суспільство”.

Ганна Гопко – народна депутатка України та Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах у 2014-2019, Голова правління Мережі захисту національних інтересів “АНТС.

Запрошені гості заходу:

Олександр Лемешко – Перший заступник голови Полтавської обласної ради

Початок заходу о 10:30

Адреса – м.Полтава, Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес, вулиця Соборності, 45а, 3 поверх

Контактна особа – 0977177817, Зоряна Паламарчук 

ЗАПРОШУЄМО ЖУРНАЛІСТІВ на нашу подію у Дія.Бізнес або до спільного перегляду трансляції заходу на сторінці https://www.facebook.com/ANTSngo

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.