25 000 голосів зібрано!

272 Views

Наша петиція про перенесення офісів соцмереж набрала необхідних 25 000 для розгляду! Петиція продовжує набирати підписи, українці очікують, що Президент України Володимир Зеленський розгляне її та направить відповідний запит до офісів YouTube, Google, Facebook.

Перенесення офісів соцмереж з Росії в Україну є дуже важливим елементом у протидії гібридним війнам. Країна-агресор працює на усіх фронтах, намагається зашкодити нам, через соціальні мережі в тому числі. Тому, український контент не може модеруватися з Росії, адже це загрожує національним інтересам України.

Хакерська атака на українські урядові сайти та Дію – вкотре нагадують нам про гібридну війну в Україні. На деяких зламаних сторінках хакери залишили перекреслені символи України й безглузді погрози, очевидно, для нагнітання паніки та викривлення історичної правди.

Ми просимо Президента України звернутись до вищевказаних компаній щодо відкриття офісів на території України та широко інформувати громадськість щодо зазначеної проблеми. Це дасть змогу модерувати інформаційний простір не шкодячи Україні, зменшить вплив РФ, а також буде сприяти розвитку українських креативних індустрій.

Україна, маючи амбіції стати регіональним лідером в Європі, має демонструвати ефективну боротьбу з дезінформацією, і роль зазначених компаній є вкрай важливою в цій боротьбі, що і треба донести до їх керівництва. Дуже розраховуємо, що це питання буде порушено під час засідань Комісії стратегічного партнерства Україна-США. 

Контролюємо та очікуємо на реакцію керівництва згаданих офісів!

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.